НАШІ РЕКВІЗИТИ
Склад: Україна, Львівська область, Городоцький район, с.Угри, вул. Вербова, 65
Email: info.td.liek@gmail.com
Про компанію
Продукти
Партнери
Контакти
Мапа сайту
  Для відгодівлі СВИНЕЙ
 
  Bonni-M Forte
  Babsy
  Protamino Piggi
  Protamino Premium
  Ferkelgold
  Aminogold
  Protamino Pregna
  Protamino Matra
  Sauengold Lac
  SanoCid
  Для відгодівлі великої рогатої худоби
 
  Како
  Мeggi 35
  Camisan
  Protamino KM
  Protamilk
  Primasan
  Для відгодівлі ПТИЦІ
 
  Big Egg 1.25
  Protamino Classico
  Protamino Fino
 

Про компанію


Компанія Сано є найбільшим виробником преміксів, молокозамінних препаратів і концентратів. Всі вироби Сано були опрацьовані з великою увагою і відповідальністю. Девіз Сано звучить: "Живити тварини здорово і з прибутком." Живлення тварин впливає також і на харчування людини.

Ми прикладаємо всі зусилля, щоб в найвищій мірі відповідати всім вимогам. Компанія Сано, перша в Німеччині, виконала поставлені вимоги на 100% і отримала сертифікат QS.

Для Сано закінчився аудит QS, котрий підтвердив І5О 9001, НАССР і DLG Plus. Будучи лідером в галузі паші, Сано визначає нові напрямки в запевненню якості, охороні споживача, а також переношенню найновіших досягнень науки до практики в сільському господарстві. Тваринники і споживачі можуть повністю покладатися на досконалій якості виробів фірми Сано.

В даний момент Сано має право офіційно користуватися печаткою якості і гарантії виробів. Аудитори, котрі переконалися, що управління фірмою є зразковим, підкреслювали, що вимоги клієнтів щодо якості були виконані на 100%. Вимоги до якості пов'язані з наступними фактами, котрі мають суттєве значення підчас сертифікації QS:
  • Сано - це визнане підприємство, котре отримало сертифікати, згідне з вимогами законів паші
  • Сано піддається планові перевірок QS в сфері складників паш, а також суворому контролю кінцевого виробу
  • Сано забезпечує як зразкове виробництво, так і високу гігієну виробів і складів Сано має можливість перевірки кожної виготовленої і доставленої партії товарів завдяки використанню відповідньої документації і позначень
  • Сано забезпечує найвижшу якість використаних складників
  • Сано використовує тільки складники, котрі позитивно впливають на здоров'я тварин
  • Сано декларує всі складники, використані до виробництва
  • Сано запевняє, що вироби не містять недозволених в живленні тварин складників
Таким чином Сано ставить високу сходинку для кормової промисловості з метою створення нових стандартів, котрі запевнять якість цілого процесу виробництва. Співробітництво з Сано, як з підприємством з сертифікатом QS, означає для тваринників зменшення видатків і затрат праці в віднесенню до перевірки закуплених паш.


Програма живлення свиней Сано показує - як оптимально живити в окремих фазах життя і на різних рівнях продуктивності. Ці концепції зазублюються і плинно слідують одна за одною.

В програму живлення свиней Сано був включений перевірений препарат СаноЦід, котрий може бути також замінником антибіотиків. Цей препарат може бути використаний не тільки для поросят, але також для льох і відгодовуваних тварин.ІНШІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ
Для того, щоб перейти
до певної веб-сторінки,
натисніть на відповідне зображення

ТзОВ "СУБЕРтрес УКРАЇНА"
ПП "Галагроімпорт" - офіційний представник FIEL-KANGURO в Україні
ПП "Галагроімпорт" - офіційний представник FIEL-KANGURO в Україні
 
Безфосфатні пральні порошки, безпечна побутова хімія, миючі засоби, прання дитячих речей, засоби для посудомийних машин, кондиціонери, бальзами, ополіскувачі, рідке мило, тверде мило Підвіски, цоколі для ялинкових прикрас, ковпачки, гальванічні послуги
 
 
Сано є гарантом успіху сільськогосподарського виробника

 Розробка сайту Intelligent System Design